KALEV SPA VEEKESKUSE PEREPILET

Lõõgastu Kalev Spa veekeskuses koos terve perega!

Hind al. 40 €/in.

2017. aastal alustatud põhjalike renoveerimistööde käigus on Kalev Spa veekeskuse ala põhjalikult uuenenud ning täienenud. Suuremahulise projekti käigus uuendati kogu veekeskust, lisandus atraktsioone, saunasid ja mullivanne nii veekeskuse sisse kui ka väliterrassile. Säilis sportlaste ja harrastusujujate seas populaarne 50-meetrine bassein, täiesti uue teenusena avati vaikne spaa- ja lõõgastusala, Sauna-Oaas. Veekeskuse sisse rajati uued ja avarad spordiklubi ruumid, lastetuba, ka ilu- ja heaolukeskus nimega Ilu ja Tervis sai privaatse ning hubase keskkonna otse hotelli südames.

________________________________________

KASUTUSPERIOOD: kuni 30.12.2021

HIND PERELE 40 € (E–P)

HINNAS SISALDUB:

  • Sissepääs Kalev Spa veekeskusesse 2 täiskasvanule ja 3 lapsele vanuses kuni 16 a (3 tundi)
  • kehtib kasutamiseks kuni 30.12.2021
  • Ette broneerimine ei ole vajalik ning piisab kohapeal vautšeri esitamisest.

BRONEERIMINE:

  • NB! Tegemist on vautšerimüügiga.  Arve saadetakse Sinu meili peale 5 minuti jooksul, arve tasumiseks on aega 24 tundi.
  • Kui arve on tasutud, kinnitub broneering automaatselt.
  • Prindi vautšer välja ja võta saabumisel hotelli kaasa või näita kohapeal mobiilist ette. Kalev Spa veekeskuse päevapiletit ei ole vaja eelnevalt broneerida ning piisab kohapeal vautšeri esitamisest.
  • Väljaostetud tellimusi tühistada ei saa (annulleerimise korral raha ei tagastata). Juhul kui kehtestatakse riiklikud reisimispiirangud, on võimalik otse hotelliga kokkuleppel muuta ostetud paketi kehtivusaega.

 

________________________________________

Soovid osta majutust Kalev Spa hotelli? Vaata SIIA

Soovid osta klassikalist massaaži? Vaata SIIA