Ringreis Poolas isikliku autoga

Hind al. 329 

Vali soovitud teenused või kuupäevad:

1. VALITUD TOOTED
2. TELLIJA ANDMED

2. Arve saaja andmed

Tellija:
3. BRONEERINGU INFO

3. Reisija(te) andmed

Aitäh!

Vaata oma meilboksi, saatsime sulle arve. See võib võtta kuni 5 minutit. Probleemide korral palun kirjuta meile events@gotravel.ee.

Arve saad kohe ära maksta siin:

Maksa krediitkaardiga

Viga!

Midagi läks valesti. Proovi uuesti!

Avasta suursugust Poolat, reisides isikliku autoga ühest linnast teise.  Pakume välja marsuudi, kus ühe nädala jooksul külastate Poolas 5 erinevat linna. Marsuut algab Gdanskist, kust edasi liigute Toruni, Wroclawi, Krakowisse ning ringreis lõpeb pealinnas Varssavis. Üheks heaks autoga reisimise saladuseks võib pidada mugavaid ning häid hotelle, kus pikkadest päevadest on eriti mõnus välja puhata.

 

RINGREIS POOLAS: 

Gdańsk in Poola suurim sadamalinn, olles sajandite jooksul Poola väravateks merele. Gdańskist leiate imelise atmosfääriga vanalinna, mida peetakse üheks kauneimaks Läänemere-äärsete linnade seas. Piirkonnas leiduvatel liivarandadel on võimalik veeta ka rannapuhkust.

Toruni linn asub Wisla jõe ääres ning tõmbenumbriks on samuti vanalinn, mis on kantud ka UNESCO maailmapärandite nimekirja.  Märkida tasub, et vanalinnast leiab ka planetaariumi – Torun on muuhulgas keskaegse astronoomi Mikolaj Koperniku sünnilinnaks. Linna uhkuseks on ka kohalikud präänikud ning nende ajaloo ja valmistamise kunstiga saab tutvuda kohalikus präänikumuuseumis.

Wroclawi linna omapäraks on läbi linna voolavad 5 suuremat jõge ning kokku on linnas umbes 220 silda. Tegemist on 2016.aasta Euroopa kultuuripealinnaga.

Krakow oli 16.sajandi lõpuni Poola pealinnaks ning tänasel päeval riigi üks suurimaid linnu. Krakowis asub Euroopa Liidu suurim keskaegne linnaväljak Rynek Gùówny. Selle väljaku pindala on peaaegu 39 000 m2. Võrdluseks Tallinna Raekoja platsi pindala on umbes 4500 m2.

Pealinna Varssavi ajalooline kesklinn hävines II maailmasõja ajal peaaegu täielikult, kuid on suudetud niivõrd hästi taastada, et on kantud ka UNESCO maailmapärandisse. Pealinnas tasub ka külastada Koperniku teaduskeskust, loomaaeda ning arvukaid outlet-kaubamaju.

 

PERIOOD:

Väljumised 2020.a juulis ja augustis. Ringreis kestab pühapäevast pühapäevani (kokku 7 ööd). Majutus linnades Gdansk (2 ööd), Torun (1 öö), Wroclaw (1 öö), Krakow (2 ööd) ja Varssavi (1 öö).

HIND:

  • 329 € inimene kaheses toas / 658 € tuba
  • 569 € ühekohaline tuba

Tühistamistingimused:

  • kuni 8 päeva enne reisi peetakse kinni bürookulud 18 €
  • 1–7 päeva enne reisi trahv 100%

HINNAS:

  • 7 ööd majutust neljatärnihotellides ühele või kahele täiskasvanule
  • hommikusöögid hotellides

Märka, et ringreis toimub isikliku transpordivahendiga. Kuna hotellid asuvad kesk- või vanalinnas, võib lisanduda parkimistasu.

Idee! Poolas on väga palju hiiglaslikke outlete, kus on väga soodsad hinnad

 

HOTELLID RINGREISIL:

2 ööd hotellis Mercure Old Town 4* Gdanskis (pühapäev ja esmaspäev)

1 öö hotellis Mercure Centrum 4* Torunis (teisipäev)

1 öö hotellis Park Plaza 4* Wroclawis (kolmapäev)

2 ööd hotellis Metropolis 4* Krakowis (neljapäev ja reede)

1 öö hotellis Novotel Centrum 4* Varssavis (laupäev)