Pruuni kulla jälgedes maa all ja vee peal

Matk Kaevandusmuuseumi käikudes ning elamusterohke kaatrisõit Aidu karjääris!

Hind al. 50 €/in.

Vali soovitud teenused või kuupäevad:

1. VALITUD TOOTED
2. TELLIJA ANDMED

2. Arve saaja andmed

Tellija:
3. BRONEERINGU INFO

3. Reisija(te) andmed

Aitäh!

Vaata oma meilboksi, saatsime sulle kinnituskirja. See võib võtta kuni 5 minutit. Probleemide korral palun kirjuta meile events@gotravel.ee.

Viga!

Midagi läks valesti. Proovi uuesti!

Võtke tiimiga ette üks seikluslik ning hariv päev Ida-Virumaal, Kohtla-Nõmmel. Kaevanduskäikudes matkates tajub kaevuritöö raskust, karjääris vee peal kihutades näeb, milliseid mägesid on liigutatud, et “odavat elektrit toota”.

Ekskursioon maa all kaevandusmuuseumis toimub endise Kohtla kaevanduse käikudes ja ekskursiooni käigus tutvustatakse kaevurite tööpaiku, töötavat kaevandustehnikat, lõhkeaineladu. Saab sõita allmaarongiga ja proovida kaevuripuuriga puurimist.

Parima ülevaate saab Aidu karjääri veeteedest muidugi vett mööda. Meie suure ja stabiilse kaatriga saab nii rahulikult imelisi vaateid nautida kui vajadusel vee kohal lennata. Just selliselt on iseloomustanud emotsioone need, kes julgesid täispöördeid soovida. Matka kestel näeb kindlasti Aidu sõudekanalit, ujuvat sauna, sinist laguuni, Aidu pankrannikut ja muidugi suurimat truupi, mis pandud tee alt läbi just selleks, et sealt paadiga läbi saaks. Vee peegeldused varasügiseses looduses ja kuma karjääri nõlvadelt tekitab korraliku lummuse ja kui lisada veel kiirusefektid, mis pimedas poole ägedamad tunduvad – elamus on garanteeritud!

Turvalisuse ja liigse adrenaliinilaksu pärast muretsema ei pea – kõik on absoluutselt ja täielikult turvaline ning matkajuhi kontrolli all. Grupijuht seab turvalisuse esikohale ja lähtub alati meeskonna või kollektiivi iseloomust. Kuigi matk on läbitav ka kontsadel, soovitame me siiski mugavaid matkajalatseid ja ilmastikukindlat riietust. 😉

 

________________________________________

KASUTUSPERIOOD: kuni 30.10.2020

HIND:

  • 50 € osaleja kohta

Märka! Hind kehtib, kui grupis on vähemalt 10 osalejat. Suuremast seltskonnast anna meile eraldi teada.

HINNAS SISALDUB:

  • Sissepääs Kaevandusmuuseumisse
  • Õhtune kaatrisõit Aidu karjääri kanalitel
  • Kaevurilõuna maa all või piknik karjääris
  • NB! Ostes Go Traveli e-poest, sisaldub tellimuses ka karastav ja ergutav suplus Aidu allikates. 🙂 

LISATASU EEST: 

  • Lisades paketile kuumaveetünni ning kosutava leilisauna külastuse, rakendub lisatasu 17 € / inimene

LISAINFO:

  • Vali sobiv toode ja vormista tellimus.
  • Umbes 5 minuti jooksul jõuab Sinu postkasti kinnituskiri. Võtame seejärel Sinuga ühendust, et detailides kokku leppida.
  • Küsimuste korral võid meile alati kirjutada incoming@gotravel.ee.
  • Müügiperiood – kuni 30.12.2020 või kuni kohti jätkub!

 

KAEVANDUSMUUSEUMIST

Allmaamuuseum ja Rikastusvabrik on Eesti Kaevandusmuuseumi ligitõmbavaim ja põnevaim  atraktsioon, mille moodustavad endised kaevanduskäigud kogupikkusega 1 kilomeeter. Rikastusvabrikus saab ise käed külge panna, vaadata interaktiivseid väljapanekuid, lugeda ja kuulata lugusid. Ekskursiooni käigus astutakse tõeliste kaevurite kunagistes jalajälgedes ja saadakse osa nende igapäevasest tööelust rõsketes pimedates kaevanduskäikudes, mõistes seeläbi põlevkivi kaevandamise ja tööstuse toimimise tagamaid ning arengut. Allmaaretke jooksul astutakse läbi erinevatest kaevurite maa-alustest töö- ja puhkepaikadest ning lõhkeaineladudest, sõidetakse tõelise maa-aluse kaevuriterongiga ja tutvutakse mitmesuguse maa-aluse tehnika ning kaevandustehnoloogiatega. Samuti on külastajatel võimalik tellida endale maitsev kaevurilõuna ja nautida seda tõelises maa-aluses kaevurisööklas.

Maa-alustesse käikudesse saad ainult koos giidiga, grupi suurus minimaalselt 10 inimest.

 

VAJAD TRANSPORTI?

Go Bus pakub kvaliteetset ja paindlikku teenust kõikvõimalikeks tellimusvedudeks. Tänu suurele bussipargile (tellimusreiside bussipargis on kokku üle 50 erineva suuruse ja mugavustasemega bussi, mis võimaldab meil katta kõikide klientide vajadused olenemata reisiseltskonna suurusest, sõidu pikkusest või muudest erisoovidest), kogenud bussijuhtidele ja laiale kontaktide võrgustikule suudame teenindada kliente kiirelt, operatiivselt ja professionaalselt.

Küsi pakkumist: incoming@gotravel.ee

KÕIK E-POE PAKKUMISED